Żaluzje drewniane — Kwidzyn, Malbork, Sztum

Oferujemy żaluzje drewniane dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Pomagamy w doborze rozmiaru konkretnych rozwiązań do okien, a także przedstawiamy specyfikację techniczną systemów, które montujemy u Inwestorów. Podczas działań montażowych dbamy o precyzję, aby osłony były ulokowane zgodnie z Twoimi założeniami i wskazaniami producenta. To pozwala osiągnąć ciekawy efekt estetyczny i sprawia, że drewniane elementy wtapiają się w okno.

Po założeniu systemu zajmiemy się także jego serwisem. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci je rozwiązać, dbając jednocześnie o to, aby elementy systemu nie zostały uszkodzone. Poinstruujemy Cię również, w jaki sposób na co dzień korzystać z przesłon, aby na lata zachowały korzystny wygląd i pełną sprawność. Dzięki temu unikniesz ich awarii oraz związanych z nią kosztów.

Zalety żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane wyróżniają się:

  • niepowtarzalnym wyglądem — naturalne drewno sprawia, że wnętrze nabiera jednocześnie eleganckiego i ciepłego wyglądu. Staje się przytulniejsze. Samo drewno pasuje również do innych naturalnych materiałów, jak np. kamień, więc wkomponuje się we wnętrza klasyczne, industrialne, skandynawskie;
  • trwałością — drewno nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych;
  • skuteczną ochroną wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem się latem i wychładzaniem zimą — właściwości termoizolacyjne drewna są znane i cenione od tysięcy lat;
  • możliwością zastosowania naturalnych materiałów w procesie wykańczania wnętrz.

Żaluzje drewniane są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że zachowują wygląd i funkcjonalność na lata.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook