Żaluzje — Malbork, Kwidzyn, Sztum

Żaluzje Malbork

Żaluzje KwidzynOferujemy szeroki wybór żaluzji dla Klientów z Malborka, Kwidzyna i Sztumu. Pomagamy w doborze konkretnych rozwiązań do potrzeb funkcjonalnych i estetycznych Inwestorów, a także zajmujemy się montażem i późniejszym serwisem systemów. Dzięki temu działamy w kompleksowy sposób, co pozwala Ci zaoszczędzić czas i środki. Wykonamy za Ciebie wszystkie czynności, które są niezbędne do tego, by przesłony spełniały swoją funkcję i korzystnie się prezentowały.

Żaluzje — asortyment

Oferujemy żaluzje poziome i pionowe. Rozwiązania są na tyle uniwersalne, że doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i biurach czy lokalach usługowych. Sprawią, że o każdej porze roku będziesz mógł w komfortowych warunkach spędzać czas z rodziną czy pracować przy użyciu urządzeń elektrycznych, przy których nadmiar promieni słonecznych to ogromne utrudnienie.

W asortymencie znajdują się żaluzje wykonane z:

  • drewna — żaluzje drewniane doskonale wpisują się w styl eko. Sprawdzają się we wnętrzach w nowoczesnym i klasycznym stylu;
  • aluminium — cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi;
  • aluminium drewnopodobnego — łączą dekoracyjne cechy drewna z funkcjonalnością aluminium.

Żaluzje są wykonane z różnych tkanin, wzorów i materiałów, w tym także PVC (określanego często mianem PCV).

 

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome optycznie zwiększając wysokość pomieszczenia, dlatego warto je stosować w niskich wnętrzach. Są nie tylko estetyczne, ale i komfortowe w użytkowaniu, dlatego sprawdzają się w domach, biurach i szkołach.

Konstrukcje, odbijając do 98% ciepła promieni słonecznych, chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się. Duży wybór kolorów oraz możliwość montażu systemu bez uszkodzenia okna to ich dodatkowe atuty. Wszystkie rozwiązania są dostępne w szerokości lamela 25 mm i 50 mm.

 

Kolorystyka żaluzji

Żaluzje pionowe montowane są do ścian, sufitu albo we wnękę okienną, przez co możesz osiągnąć dowolny efekt estetyczny. Konstrukcje stanowią dekorację wnętrz biur, domów i hoteli. Odpowiednia regulacja kąta ustawienia pasów pozwala rozproszyć światło i uzyskać efekt doświetlenia na poziomie dostosowanym do Twoich potrzeb. W kolekcji znajdziesz wiele tkanin, wzorów, a także materiały PCV.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook