Rolety zewnętrzne i nadstawne — Kwidzyn, Malbork, Sztum

rolety Kwidzyn

Oferujemy rolety zewnętrzne i nadstawne dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Proponowane rozwiązania są montowane na zewnętrznej stronie budynku i mogą zostać umieszczone na każdym etapie realizacji inwestycji — tuż po montażu okien lub po pracach związanych z elewacją.

Zaletami rozwiązań są:

  • wysoka skuteczność w odseparowaniu wnętrza budynku od tego, co dzieje się na zewnątrz — to cecha szczególnie ceniona przez tych, którzy mieszkają w pobliżu innych zabudowań;
  • uniwersalność rozwiązania — rolety zewnętrzne można montować zarówno na otworach okiennych, jak i drzwiowych;
  • możliwość zabezpieczenia budynku przed wandalizmem i włamaniem,
  • izolacja akustyczna — systemy chronią przed hałasem dobiegającym z zewnątrz;
  • izolacja termiczne — dzięki konstrukcjom latem pomieszczenie wolniej się nagrzewa, a zimą wolniej traci ciepło;
  • zabezpieczenie okien przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj.; gradem, silnym wiatrem, śniegiem, deszczem;
  • cena rolet zewnętrznych — ta jest uzależniona od m.in. wielkości otworu i wybranych systemów obsługi, jednak biorąc pod uwagę wygodę i funkcjonalność, jaką zapewnia system, to się opłaca.

Rolety występują w rozbudowanej kolorystyce, dlatego z powodzeniem dopasujesz ich wygląd do elewacji, stolarki okiennej czy stylu architektonicznego, w jakim jest urządzony cały budynek.

Oferowane rozwiązania mają atesty i higieniczne i certyfikaty CE (potwierdzenie producenta, że spełniają normy dotyczące m.in. bezpieczeństwa użytkowania). Ich montaż sprawi, że wygodniej będzie Ci się korzystało z domu, mieszkania czy biura.

Rolety nadstawne rolety zewnętrzne Malbork

Rolety nadstawne montuje się na etapie budowy obiektu lub podczas wymiany stolarki okiennej budynku istniejącego. Skrzynka rolety montowana jest na ramę okna lub drzwi – w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna. Dzięki temu całość wygląda jeszcze bardziej spójnie i nowocześnie, co przekłada się na to, że wartość obiektu jest dodatkowo podniesiona, a korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook