Rolety dzień noc — Kwidzyn, Malbork, Sztum

rolety materiałowe Malbork Kwidzyn

Oferujemy wysokiej jakości rolety dzień noc dla Klientów z Kwidzyna, Malborka i Sztumu. Przykładamy wagę do tego, by systemy były wykonywane z dbałością o detale. Korzystamy z materiałów od zaufanych dostawców, które są dostosowane do funkcji, jaką mają spełniać rozwiązania. Dzięki temu chronią one wnętrze przed nadmierną ilością promieni słonecznych, nagrzewaniem się, a zimą przed dodatkową utratą ciepła.

Możesz samodzielnie zmierzyć okna, które chcesz zasłonić lub zlecić nam wykonanie pomiaru. Przygotujemy dla Ciebie darmową i niezobowiązującą wycenę konkretnego systemy, abyś mógł swobodnie podjąć decyzję, czy chcesz się na niego zdecydować.

Po wyprodukowaniu rolet zamontujemy je w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze. Zadbamy przy tym o precyzję, aby okno wraz z oprawą prezentowało się spójnie i estetycznie. Jeśli zajdzie potrzeba przeprowadzenia serwisu, również go dla Ciebie wykonamy. W przypadku dużych przeszkleń zaproponujemy Ci również rolety zewnętrzne, które będą chroniły je przed działaniem deszczu czy wiatru.

Dlaczego warto wybrać rolety dzień noc?

Zaletami rolet dzień noc są:

  • uniwersalność rozwiązania — systemy sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, czyli łazience, kuchni, sypialni, salonie, biurze i innych;
  • możliwość sterowania ilością światła znajdującego w pomieszczeniu — nie trzeba zsuwać i rozsuwać przesłon, a wystarczy jedynie lekko manewrować mechanizmem, by we wnętrzu było jaśniej lub ciemniej;
  • szeroki wybór kolorów profili i materiałów, z których są wykonane konstrukcje;
  • nowoczesny design — rolety z powodzeniem zastępują np. firany i zasłony.
    • Rolety dzień noc to rozwiązanie, które łączy estetyką z funkcjonalnością, a także doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook