Rolety Malbork

Rolety to nasz najmocniejszy punkt programu. Oferujemy zarówno rolety zewnętrzne jak i rolety materiałowe - wewnętrzne. Jako producent rolet możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny oraz zawsze profesjonalną usługę montażu i serwisu. 

PILOT, STERUJĄCY ROLETĄ W KASECIE

 

rolety Kwidzyn

Rolety zewnętrzne i nadstawne

Zalety rolet zewnętrznych i nadstawnych:

 • zabezpieczenie przez wandalizmem, włamaniem
 • ochrona wnętrza przez nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem
 • izolacja akustyczna
 • izolacja termiczna, co za tym idzie, oszczędności w zużyciu energii cieplnej
 • zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj.; grad, silny wiatr, śnieg, deszcz.

 

Kolorystyka rolet

Duża gamma kolorystyczna rolet zewnętrznych pozwala na dostosowanie ich zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych budynków..

rolety Malbork Kwidzyn

 

Rolety nadstawne montuje się na etapie budowy obiektu, lub podczas wymiany stolarki okiennej budynku istniejącego. Skrzynka rolety montowana jest na ramę okna. lub drzwi – w efekcie końcowym jest niewidoczna a roleta wydaje się być częścią okna.

Rolety zewnętrznestosowane są na elewacje, w związku z czym taka roleta może być montowana w każdej chwili. Istnieje możliwość  wykonania rolety zewnętrznej wraz z moskitierą.

Wszystkie rolety posiadają niezbędne atesty higieniczne, jak również certyfikat CE i pozostałe dokumenty pozwalające na ich produkcję, montaż oraz sprzedaż.

rolety zewnętrzne Malbork
 
 

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe (wewnętrzne) są obecnie jednymi z najpopularniejszych systemów anty-słonecznych, dlatego zadajmy sobie pytanie: Co świadczy o ich sukcesie? Prawdopodobnie prostota w wyglądzie i łatwość w montażu. Warto pamiętać, że zamontowane w domu podnoszą piękno w każdym domostwie. Firma Ka-Ma oferujemy szeroki zakres tkanin renomowanych producentów, m.in:

 • rolety wolno-wiszące,
 • rolety w kasecie,
 • rolety dachowe,
 • rolety dzień noc,
 • oraz plisy.

 

Rolety wolno-wiszące

rolety zewnętrzne Kwidzyn

Rolety wolno-wiszące są dostosowane do montażu ściennego, sufitowego, lub na ramie okna. Dzięki zastosowaniu mechanizmu samohamującego, możliwe jest zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Dostępne są tkaniny o różnym stopniu zaciemnienia, również tkaniny podgumowane, które dają 100% zaciemnienia, wzorzyste.

 

Rolety w kasecie

rolety dzień noc Malbork

Rolety w kasecie montowane są do ramy okna, ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej PCV. Możliwość prowadzenia tkaniny przy uchylnym oknie (prowadnice boczne utrzymują tkaninę w płaszczyźnie okna). Duża gamma kolorów tkanin, jak i osprzętu: biały, sosna, dąb, mahoń, złoty dąb, popiel. W nietypowych oknach stosujemy prowadnice dystansowe. 

FILMIK PREZENTUJĄCY DZIAŁANIE ROLET W KASECIE

 

Rolety dachowe

rolety dzień noc Kwidzyn

Rolety dachowe przystosowane na okna dachowe. Dzięki nim można skutecznie chronić pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, w szczególności występujących w oknach dachowych. Samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości.

 

Rolety dzień noc

rolety materiałowe Malbork Kwidzyn

Rolety dzień-noc to dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany oraz zasłony. Umożliwia operowanie ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety. Ciszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

 

Plisy

producent rolet Malbork Kwidzyn

Plisy to system wykonany z tkaniny podobnej do harmonijki, dzięki czemu stanowi on bardzo oryginalną przesłonę.
Kolory profili: biel, brąz, krem, szary, antracyt. Za dopłatą: w kolorze profili: anoda oraz okleiny: złoty dąb, sosna, ciemny dąb, orzech, mahoń, winchester. Istnieje możliwość montażu plisy do okien dachowych.

rolety Malbork Kwidzyn - producentSterowanie:

 • Sznurkiem
 • Łańcuszkiem
 • Elektrycznie
 • Uchwytem (na listwie dolnej lub opcjonalnie na górnej i dolnej)
 • Korbą (do świetlików dachowych i ogrodów zimowych)

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook