Moskitiery — Kwidzyn, Malbork, Sztum

Moskitiery Malbork

Oferujemy moskitiery dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Proponowane rozwiązania są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami, gryzoniami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Sprawiają, że możesz cieszyć się świeżym powietrzem w domu bez obaw o to, że przez otwory okienne do wnętrza sprowadzą się muchy, komary czy… mole! Tak, większość z nich przedostaje się do domu właśnie przez okna, a nie jak uważa wiele osób, z produktami spożywczymi.

Moskitiery na wymiar

Wykonujemy moskitiery na wymiar, aby te doskonale wkomponowały się w dane wnętrze i stały się jego uzupełnieniem. Dzięki temu nie wpływają one ani na zaburzenie estetyki stolarki okiennej, ani na Twój widok z okna.

Instalacje występują w wielu parametrach technicznych i rozwiązaniach systemowych, przez co możesz dobrać ich właściwości do własnych potrzeb i upodobań, a także nietypowego wymiaru czy kształtu okien. Co więcej, konstrukcje mogą być łączone z roletami okiennymi, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność wnętrza i będą je chroniły przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Specyfikacja moskitier

Ramka moskitiery wykonana jest z aluminium ekstrudowanego malowanego proszkowo, przez co jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych, a technologia malowania przekłada się bezpośrednio na wygląd i trwałość instalacji.

Poszczególne elementy są pokryte kolorem z każdej strony. Nie ma więc mowy o odpryskach czy niedociągnięciach. Bogata kolorystyka systemów pozwala dostosować ich wygląd do ramy okna. Siatka natomiast to cienkie włókno szklane powlekane PCV (PVC) w kolorze szarym o gęstym splocie.

moskitiery KwidzynW ofercie dostępne są cztery systemy moskitier: ramkowe, drzwiowe, rolowane (poziomo i pionowo) i przesuwne. Każdy z nich różni się sposobem działania, przez co można dobrać jego parametry do własnych upodobań czy specyfikacji konkretnego pomieszczenia.

Profile są dostępne w następujących kolorach:

  • biały,
  • brąz,
  • antracyt.

Z kolei okleina może mieć kolor: złoty dąb, ciemny dąb, mahoń, orzech, winchester.

 

Moskitiery ramkowe

moskitiery Malbork KwidzynStanowią najpopularniejszą formę zabezpieczenia się przed insektami. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie ma kołnierz, który nachodząc na ramę, uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Konstrukcje są montowane w ramie okiennej w świetle otworu, a cały proces odbywa się bez wiercenia i użycia narzędzi.

Instalacja polega na zamocowaniu specjalnych haczyków do profilu okna — dzięki nim moskitiery można łatwo zdemontować w celu umycia ramy lub przechowania instalacji zimą. Rozwiązania nadają się do okien z profilu nielicowanego i licowanego.

 

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe umożliwiają swobodne i szybkie wejście na taras bez obaw o to, że do salonu dostaną się insekty. Systemy są montowane na zawiasach samo zamykających do ramy okna. Mają uszczelkę szczotkową na całym obwodzie oraz magnesy neodymowe, co gwarantuje szczelne zamknięcie. Dzięki zastosowaniu specjalnego profilu aluminiowego są lekkie i wygodne w obsłudze.

moskitiery Malbork Kwidzyn - 2Moskitiery rolowane

Moskitierę rolowaną montuje się do ramy okiennej w wersji pionowej lub poziomej. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możesz w prosty sposób je zwinąć, np. w okresie zimowym. Siatka przekształca się po zwinięciu w niewielką aluminiową kasetę i prowadzona jest w prowadnicach sterowanych mechanizmem sprężynowym z dławikiem. Urządzenia mogą być stosowane również w oknach balkonowych.

 

moskitiery Malbork 2Moskitiery przesuwne

Oferujemy moskitiery przesuwne jedno, dwu lub trój-skrzydłowe. System tego rodzaju ma zastosowanie w dużych, przeszklonych powierzchniach takich jak balkony, witryny, tarasy, ogrody zimowe.

Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną a dolną szyną jezdną. Szeroki wybór szyn pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.

 Moskitery Malbork 3  Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana to praktyczna siatka składana w harmonijkę. Osadzona na aluminiowej ramie może być zsuwana i rozsuwana w dowolnej chwili. W pozycji złożonej całkowicie chowa się w profilu bocznym, przez co nie zajmuje dodatkowego miejsca w obrębie drzwi.

Zastosowana w niej siatka, dzięki strukturze małych oczek, zatrzymuje owady oraz przedostające się z zewnątrz zanieczyszczenia. Nie utrudnia przy tym takich czynności jak wietrzenie pomieszczeń, czy mycie okien. Moskitiera zawsze ma odpowiednio napiętą strukturę, co chroni ją przed przypadkowym wypchnięciem, np. podczas silnego wiatru.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook