Moskitiery Malbork

Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami i zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia.  Wykonujemy moskitiery na wymiar a bogata oferta rozwiązań powoduje, że jesteśmy w stanie dopasować się do wszystkich typów okien. Ramka moskitiery wykonana jest z aluminium ekstrudowanego malowanego proszkowo,  a dzięki bogatej kolorystyce doskonale dopasowuje się do ramy okna.

Siatka natomiast to cienkie o gęstym splocie włókno szklane powlekane PCV w kolorze szarym. W ofercie  dostępne są cztery systemy moskitier: ramkowe, drzwiowe, rolowane (poziomo i pionowo) i przesuwne. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.

moskitiery KwidzynKOLORYSTYKA profili moskitier:

  • biały,
  • brąz,
  • antracyt,

oraz okleina:

  • złoty dąb,
  • ciemny dąb,
  • mahoń,
  • orzech,
  • winchester.

 

MOSKITIERY RAMKOWE

moskitiery Malbork KwidzynNajpopularniejsza forma zabezpieczenia się przed insektami. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada kołnierz, który nachodząc na ramę uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Montowane są w ramie okiennej w świetle otworu. Montaż odbywa się bez wiercenia i użycia narzędzi. Instalacja polega na zamocowaniu specjalnych haczyków do profilu okna, dzięki nim moskitiery można bardzo łatwo zdemontować w celu umycia ramy okna lub przechowania, w okresie zimowym. Nadają się do okien z profilu nie licowanego jak i licowanego.
moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe umożliwiają swobodne i szybkie wejście na taras. Montowane są na zawiasach samo-zamykających do ramy okna, posiadają uszczelkę szczotkową na całym obwodzie, oraz magnesy neodymowe, co gwarantuje szczelne zamknięcie. Dzięki zastosowaniu specjalnego profilu aluminiowego, są lekkie i wygodne w obsłudze.

 

moskitiery Malbork Kwidzyn - 2MOSKITIERY ROLOWANE

Moskitierę rolowaną montuje się do ramy okiennej w wersji pionowej lub poziomej. Dzięki zastosowaniu moskitiery rolowanej można w prosty sposób zwinąć ją, np. w okresie zimowym. Siatka zwija się w niewielką aluminiową kasetę i prowadzona jest w prowadnicach, sterowane są mechanizmem sprężynowym z dławikiem.   Mogą być stosowane również w oknach balkonowych.

 

moskitiery Malbork 2MOSKITIERY PRZESUWNE


Oferujemy moskitiery przesuwne jedno, dwu lub trój-skrzydłowe. System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych powierzchniach takie jak balkony, witryny, tarasy, ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.

 Moskitery Malbork 3  MOSKITIERY PLISOWANE

Moskitiera plisowana to praktyczna siatka składana w harmonijkę. Osadzona na aluminiowej ramie może być zsuwana i rozsuwana w dowolnej chwili. W pozycji złożonej całkowicie chowa się w profilu bocznym, przez co nie zajmuje dodatkowego miejsca w obrębie drzwi. Zastosowana w niej siatka, dzięki strukturze małych oczek, zatrzymuje owady oraz przedostające się z zewnątrz zanieczyszczenia. Nie utrudnia przy tym takich czynności jak wietrzenie pomieszczeń, czy mycie okien. Moskitiera zawsze posiada odpowiednio napiętą siatkę, co chroni ją przed przypadkowym wypchnięciem, np. podczas silnego wiatru.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook