MARKIZA TARASOWA — KWIDZYN, MALBORK, SZTUM

Markizy Malbork

Oferujemy markizy tarasowe dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Zadaszenie chroni taras przed deszczem i słońcem, przez co korzystanie ze strefy relaksu jest możliwe przez cały rok — niezależnie od pogody czy położenia tarasu względem stron świata.

Sama osłona jest wykonana z nieprzemakalnej tkaniny oraz trwałej aluminiowej konstrukcji. Dzięki temu nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, z którymi ma styczność każdego dnia (deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury, wiatr).

Oferowane rozwiązania mają potwierdzoną odporność wiatrową wg norm UE. Wszystko to przekłada się na wieloletnią żywotność i niezawodność całego systemu oraz oszczędności — nie musisz wkrótce po zakupie inwestować w dodatkowy sprzęt czy liczne naprawy.

Markiza może być sterowana ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego z wyłącznikiem. Możesz dostosować konkretny system do swoich potrzeb i założeń budżetowych.

Jakie markizy tarasowe oferujemy?

Nasza firma proponuje wyłącznie wysokiej jakości, funkcjonalne markizy tarasowe, które podnoszą komfort podczas wypoczynku na tarasie, balkonie lub ogrodzie. Oferujemy rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że klienci mogą łatwo dopasować design markizy do swoich indywidualnych preferencji oraz architektury budynku. Co istotne, nasze tkaniny nie blakną po ich częstym wystawianiu na słońce. Nasza oferta to wiele różnych rozwiązań. Klienci oprócz wzoru tkaniny mogą dostosować rozmiar markizy, jej kąt nachylenia oraz sposób montażu. Zatem bez problemu można je instalować w różnego typu budynkach.

Różne mocowania markiz tarasowych

Oferowane przez nas markizy tarasowe można mocować na trzy sposoby. Możliwy jest montaż do:

 • ściany,
 • sufitu,
 • krokwi.

Nad odpowiednim miejscem markizy warto zastanowić się przed zakupem. Związany z tym jest dobór odpowiednich uchwytów oraz rozmiaru osłony. Klienci zdecydowani na naszą ofertę mogą liczyć na profesjonalny montaż zamówionej markizy. Przeprowadzimy sprawną instalację i zadbamy o to, aby cały mechanizm działał bez zarzutów. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo – zespół specjalistów chętnie pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie, nie tylko z zakresu markiz tarasowych, ale również bram garażowych, czy rolet.

Wszystkich zainteresowanych klientów z Tczewa, Kwidzyna i Malborka zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji..

MARKIZA VENUS EVO

markizy Malbork Kwidzyn

Markizy Venus EVO cechują się wysoką jakością wykonania całej konstrukcji, która jest dopracowana w każdym calu. Tkanina, zwijana do kasety, jest specjalnie chroniona przed zabrudzeniami.

Cechami charakterystycznymi rozwiązań markiz Venus EVO są:

 • poszycie chronione przed zabrudzeniami za pomocą specjalnej kasety,
 • gwarancja na materiał (tkaninę),
 • szeroki wybór wariantów kolorystycznych (konstrukcji i materiału),
 • konstrukcja przeciwwiatrowa.

Ramię od konstrukcji oraz tkanina, która jest przymocowana w markizie, są w całości schowane w kasecie. Dzięki takiemu zabiegowi współczynnik zabezpieczenia rozwiązania przed uszkodzeniami mechanicznymi wynosi 100%.

Markizy

Ramię od konstrukcji oraz tkanina, która jest przymocowana w markizie, są w całości schowane w kasecie. Dzięki takiemu zabiegowi współczynnik zabezpieczenia rozwiązania przed uszkodzeniami mechanicznymi wynosi 100%.

 Markizy

Markizy Selena EVO

markizy Kwidzyn

Cechami charakterystycznymi markiz Selene EVO są:

 • oświetlenie LED z przodu markizy,
 • ramiona konstrukcji oraz materiał zabezpieczone w kasecie,
 • gwarancja na materiał,
 • różne warianty wyglądu konstrukcji, materiałów.

Dzięki powyższym elementom możesz dobrać wygląd instalacji do własnych upodobań. Oświetlenie LED sprawi, że korzystanie z tarasu późnym wieczorem czy nocą będzie miało niepowtarzalny, ciepły klimat.

Markizy

Markizy

Markizy Jupiter EVO

markizy Malbork 2

Cechami charakterystycznymi markiz Jupiter EVO są:

 • imponująca szerokość pojedynczego poszycia — 12 m,
 • objęcie materiału, z którego jest wykonana markiza gwarancję,
 • szeroki wybór konstrukcji, materiałów i kolorów,
 • właściwości przeciwwiatrowe instalacji.

Rozwiązanie ma uniwersalny charakter, przez co sprawdza się doskonale zarówno w budynkach urządzonych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Markizy

Markizy

Markiza Family Evo

producent markiz malbork

Elementami charakterystycznymi dla systemów Family EVO są:

 • kaseta, która chroni poszycie przed uszkodzeniami mechanicznymi,
 • gwarancja na materiał, z którego jest wykonana markiza.

Markiza Family EVO jest przeznaczona dla ludzi, którzy cenią minimalizm i prostotę.

 Markizy

Markizy

Zalety proponowanych rozwiązań

Współpracując z nami, zyskujesz:

 • 36 miesięcy gwarancji na wybrany system,
 • reprezentację firmy przed Urzędem Dozoru Technicznego na wypadek badania bezpieczeństwa konstrukcji,
 • serwis instalacji,
 • możliwość zakupu solidnego wózka widłowego, który ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków np. na magazynie, na którym zostanie zainstalowana markiza.

Oferujemy wysokiej jakości markizy, a także estetyczne pergole znanych marek i producentów, które są montowane w sposób stały (brak możliwości zwijania) lub zwijany. Systemy mogą być mocowane nad oknami, tarasami czy witrynami sklepowymi w celu zapewnienia cienia.

markizy producent Malbork Kwidzyn

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook