Kraty

Oferujemy montaż krat, których zadaniem jest ochrona sklepów, lokali usługowych oraz innych obiektów przed przedostaniem się na ich teren osób trzecich. Rozwiązania są solidne i trwałe, przez co spełniają swoją ochronną funkcję.

Dbamy jednak także o to, aby estetycznie się prezentowały, dobierając ich wygląd np. do stylu danego obiektu i oczekiwać Inwestorów. Obawiasz się, że kraty odstraszą Twoich klientów i sprawią, że marka nie będzie budziła ich zaufania? Spokojnie. Montowane przez nas rozwiązania działają wręcz odwrotnie. Informują, że dbasz o bezpieczeństwo, a jednocześnie stawiasz przy tym na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu zyskasz w oczach kontrahentów.

Funkcje krat

Podstawowymi funkcjami krat są:

  • ochrona i podział pasażu handlowego z umożliwieniem ekspozycji towarów,
  • zapewnienie wentylacji poszczególnym elementom znajdującym się wewnątrz zabudowy,
  • estetyczne odseparowanie i zabezpieczenie stanowisk.

Urządzenia są wykonane z aluminium. Dzięki temu są lekkie, a jednocześnie trwałe i odporne m.in. na działanie wilgoci. To przekłada się na ich wieloletnie, bezawaryjne działanie, a także możliwość zastosowania właściwie w każdym obiekcie — niezależnie od tego, jaki rodzaj usług jest w nim świadczony.

Charakterystyka krat

Kraty wyróżniają się:

  • zastosowaniem konstrukcji aluminiowych,
  • prostym i nieinwazyjnym systemem działania — nie wymagają stosowania szyn podłogowych ani skomplikowanych elementów obsługi,
  • możliwością ręcznego sterowania systemem — brak elektrycznych napędów wpływa na koszt montażu instalacji oraz jej eksploatacji, serwisowania,
  • prostą obsługą — z łatwością poradzi sobie z nimi jedna osoba niezależnie od tego, jak dużo ma siły,
  • dużymi gabarytami — można nimi zamykać przestrzeń o długości aż do 60 m,
  • uniwersalnością — można je dopasować do różnych płaszczyzn i powierzchni zamknięcia, w tym łuków

Kraty harmonijkowe są dostępne w kilku seriach i pojedynczych modelach, np. wypełnione szkłem hartowanym lub wkładami perforowanymi.

Oferujemy szeroką gammę krat, z możliwością wybrania dowolnego koloru. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę wybranych rozwiązań i pomożemy zdecydować, które opcje najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji. Odpowiemy również na pytania, dotyczące eksploatacji systemu i tego, w jaki sposób zadbać o jego wieloletnie, sprawne działanie.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook