Brama garażowa segmentowa — Kwidzyn, Malbork, Sztum

Oferujemy bramy garażowe segmentowe dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Rozwiązania cechują się wysoką jakością wykonania, na którą mają wpływ zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz wysokiej jakości materiały.

Te są odporne na działanie czynników atmosferycznych, z którymi tego rodzaju element ma nieustanny kontakt. Wysoka i niska temperatura, wiatr, deszcz czy śnieg nie wpływają w tym wypadku ani na wygląd konstrukcji, ani na jej funkcjonalność. Dzięki temu przez lata cieszysz się bramą, które działa w niezawodny sposób i harmonijnie komponuje się ze stolarką drzwiową, okienną czy całą elewacją.

Jak działają bramy garażowe segmentowe?

Bramy garażowe segmentowe to jedne z najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o zamknięcie garażu. Cechują się tym, że składają się z pojedynczych paneli, które podczas zamykania konstrukcji unoszą się góry i ustawiają się równolegle do stropu.

Taki system działania sprawia, że rozwiązanie doskonale sprawdza się w niewielkich garażach, z małymi podjazdami. Dlaczego? Ponieważ system nie musi być otwierany ani do środka, ani na zewnątrz. Oszczędzasz miejsce i zyskujesz nowocześnie wyglądającą konstrukcję, idealnie wkomponowują się w dom i jego otoczenie.

Dlaczego warto wybrać proponowane rozwiązania?

Oferowane rozwiązania pochodzą od zaufanego dostawcy — firmy BRAMTECH. Producent dba o to, aby konstrukcje:

  • miały doskonałe parametry izolacyjne,
  • występowały w wielu kolorach,
  • mogły być wyposażone zarówno w ręczny, jak i automatyczny system sterowania,
  • były odporne na działanie czynników atmosferycznych,
  • działały lekko, płynnie i niezawodnie.

Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi konstrukcjami, sprawdź też bramy rolowane, które są dostępne w ofercie. Przedstawimy Ci darmową wycenę i specyfikację konkretnych rozwiązań, abyś wybrał to, które w pełni odpowiada Twoim potrzebom i założeniom budżetowym. Zapraszamy do współpracy.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook