Brama rolowana — Kwidzyn, Malbork, Sztum

Oferujemy bramy rolowane dla Klientów z Kwidzyna, Malborka, Sztumu i okolicznych miejscowości. Rozwiązania cechują się tym, że są osadzone na profilach aluminiowych PA 55 lub PA 77. To gwarantuje przede wszystkim ich lekkość oraz płynność działania, a także odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgoć, wysoka czy niska temperatura, a także wpływ promieni słonecznych.

Do zamykania oraz otwierania bramy rolowanej służy napęd elektromechaniczny, który może być wyposażony w mechanizm awaryjnego otwierania (korbę z hakiem dostarczoną wraz z bramą). Dzięki temu np. na wypadek problemu z dostępem do energii elektrycznej i tak rozchylisz wejście do garażu, aby móc wydostać się pojazdem z budynku lub bezpiecznie go w nim zaparkować.

Bramy garażowe rolowane mogą zostać zainstalowane w nowych budynkach, jak i również starszych, ponieważ są uniwersalne. Z łatwością dopasują się i do nowoczesnego stylu, i do tego klasycznego, co jest efektem przede wszystkim tego, że występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Dlaczego warto wybrać bramy rolowane?

Jesteśmy sprzedawcą różnego rodzaju rozwiązań, które umożliwiają wygodne korzystanie z garażu, dlatego pomagamy Klientom w doborze systemów, które najlepiej sprawdzą się w ich garażach.

Bramy rolowane cechują się przede wszystkim:

  • minimalistycznym wyglądem,
  • wysokiej jakości materiałami użytymi do ich produkcji — zapewniają ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych i stosowną izolację termiczną całego budynku,
  • możliwością zastosowania nawet w niewielkich garażach — poruszają się w pionie, więc zajmują niewiele miejsca.

Pomożemy Ci w dokonaniu pomiaru otworu, aby wybrać bramę rolowaną o odpowiednich wymiarach, a także przedstawimy Ci próbki konkretnych rozwiązań wraz z ich parametrami technicznymi oraz wycenami.

Po zakupie zajmiemy się także zamontowaniem rozwiązania i jego serwisowanie, które umożliwi Ci wieloletnie oraz bezawaryjne korzystanie z wybranej konstrukcji. Zapraszamy do współpracy.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook