Bramy garażowe Malbork

bramy garażowe KwidzynBramy garażowe – bramy garażowe segmentowe, rolowane od wiodących producentów w Polsce.

W ofercie firmy Ka-Ma znajdą Państwo bramy garażowe i elementy automatyki do bram znanych, sprawdzonych producentów. Współpracujemy z cenionymi na rynku producentami segmentowych bram garażowych. 

 

 

Bramy garażowe BRAMTECH

bramy garażowe Malbork Kwidzyn

Nasza firma przez cały czas swojego działania stawia sobie za cel rozwój, poszerzając naszą wiedzę, a także doświadczenie, aby sprostać wymaganiom klienta oraz obecnego rynku. Dlatego od 6 lat współpracujemy z firmą BRAMTECH, inwestując w nowoczesne technologię i rozwiązania. Firma BRAMTECH to zaufany i bezpieczny partner, który oferuje wysokiej jakości produkty. Firma BRAMTECH posiada wszelkiego rodzaju bramy garażowe:

 • bramy garażowe segmentowe,
 • bramy garażowe roletowe,
 • bramy garażowe rozwierne,
 • bramy garażowe uchylne.

 

Bramy garażowe segmentowe

bramy garażowe segmentowe Malbork

ZALETY KORZYSTANIA Z BRAM GARAŻOWYCH:

Przedstawiamy zalety konstrukcyjne, którymi wyróżniają się nasze bramy garażowe:

 • Optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni przed i za bramą, dzięki pionowemu otwieraniu bramy garażowej
 • Dzięki wykorzystaniu różnorodnych sposobów prowadzenia bramy możliwy jest jej montaż w każdym obiekcie.
 • Montaż za otworem wjazdowym pozwala wykorzystać całą szerokość światła przejazdu.
 • Wykorzystanie ocynkowanych elementów stalowych gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.
 • Konstrukcje otwierają się płynnie i lekko, dzięki wyważeniu specjalnymi sprężynami skrętnymi.
 • Ocieplenie pianką poliuretanową oraz odpowiednie uszczelnienie zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury w garażu.
 • Niezawodna automatyka dostarczana przez wiodące firmy.

 

Bramy garażowe rolowane

bramy garażowe segmentowe Kwidzyn
 

Bramy garażowe rolowane wykonane na profilu aluminiowym PA 55 lub PA 77.  Do zamykania oraz otwierania bramy rolowanej służy napęd elektromechaniczny, który może być wyposażony w mechanizm awaryjnego otwierania (korbę z hakiem dostarczoną wraz z bramą).

Bramy garażowe rolowane mogą zostać zainstalowane w nowych budynkach, jak i również starszych, są uniwersalne. Największą zaletą bram garażowych rolowanych jest minimalizm, ponieważ zajmują mało miejsca.

Brama garażowa rolowana pracuje w pionie i jest najlepszym rozwiązaniem dla garażu, który jest mały i krótki oraz znajduje się tuż przy jezdni. Bramy garażowe rolowane charakteryzują się wysokim współczynnikiem termoizolacji i wytrzymałości, uzyskanej ze stosowania najwyższej jakości materiałów np. aluminium.

 

Systemy prowadzeń bram garażowych

bramy segmentowe Malbork KwidzynStandardowy – sprężyny skrętne montowane do nadproża, brama z pojedynczymi prowadnicami poziomymi, wymagane min. 35cm nadproża dla bramy podnoszonej ręcznie i min. 41cm dla bramy, w której montowany jest napęd.

Obniżony – sprężyny skrętne montowane do nadproża, brama z podwójnymi prowadnicami poziomymi, wymagane nadproże min. 18cm dla bramy podnoszonej ręcznie i min. 24cm dla bramy, w której montowany jest napęd.

Niski – sprężyny skrętne montowane na końcu prowadnic poziomych bramy, na stalowym wale i tzw. profilu „C”. Wymagane nadproże min. 7 cm dla bramy ręcznej i min. 13cm dla bramy, w której montowany jest napęd.

Termoizolacja BRAMTECH

Elementy bramy garażowej wpływają na jej skuteczną termoizolację, dzięki panelowi, dwoma uszczelnieniami górnymi oraz dolnymi płaszcza bramy, a także dzięki specjalnym osłonom, znajdującymi się między panelami, ów elementy osiągnęły najlepszy wynik przenikania ciepła, na poziomie 0,79 W/m2K*.

 

Sterowanie bram garażowych

Specjalne piloty firmy SOMFY umożliwiają zdalne sterowanie bramą garażową, gdzie pilot może być zainstalowany na różnych urządzeniach. Piloty, które oferujemy posiadają długą żywotność za sprawą wysokiej jakości materiałów. z których jest wykonany.

bramy garażowe Malbork 2

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook