Rolety dzień noc zamiast firanek i zasłon

Firanki i zasłony okienne powoli odchodzą w niepamięć – obecnie na rynku dostępne jest wiele ciekawych osłon okiennych, które stanowią praktyczną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Doskonałym tego przykładem są popularne w ostatnich latach rolety typu dzień noc, które działają na zasadzie znanej z żaluzji i umożliwiają kontrolowanie stopnia dopływu światła lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Zalety rolet dzień noc

Podstawowym atutem rolet dzień noc jest łatwość w utrzymaniu czystości. Rolet nie trzeba prać ani prasować tak jak firan, a więc jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób, którym zależy na funkcjonalnych rozwiązaniach. Rolety dzień noc idealnie wpisują się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza oraz bardziej klasyczne aranżacje. Dostępnych jest wiele różnych wzorów i kolorów, a więc każdy znajdzie coś dla siebie – nawet zagorzały miłośnik firan.

Rolety dzień noc są uniwersalne i ponadczasowe, a więc świetnie się prezentują pomimo często zmieniających się trendów wnętrzarskich. Zastępując firany i zasłony roletami, w prosty i łatwy sposób odświeżysz nieco swoje wnętrze i stworzysz nowoczesną przestrzeń. Ten prosty trik może całkowicie zmienić oblicze kuchni lub salonu i uczynić wnętrze bardziej funkcjonalnym. Atutem rolet dzień noc jest atrakcyjna cena i wysoka jakość oraz różnorodność tkanin.

Jak działają rolety dzień noc?

W roletach dzień noc przesuwają się dwa pasy materiału z elementami przeźroczystymi i płóciennymi. W trakcie opuszczania i podnoszenia rolet poszczególne pasy można ustawić naprzemiennie lub w taki sposób, aby nachodziły na siebie częściowo lub całkowicie tworząc szczelną osłonę. Warto wybierać modele z prowadnicami, które zagwarantują właściwe układanie się tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook