Zapraszamy na blog firmy Ka-Ma24

sterowanie bramą garażową za pomocą pilota

Sterowanie bramą garażową za pomocą pilota

Funkcjonalność sterowania bramą garażową za pomocą pilota wynika z wykorzystania nowoczesnej technologii. Współczesne piloty do bram garażowych działają na podstawie fal radiowych, dzięki czemu możliwe jest otwieranie i zamykanie bramy na odległość, bez potrzeby wysiadania z pojazdu. Użytkownik ma również możliwość zaprogramowania pilota do obsługi kilku bram jednocześnie, co sprawia, że ten praktyczny gadżet staje się niezbędnym narzędziem dla osób posiadających więcej niż jeden garaż.

Czytaj więcej: Sterowanie bramą garażową za pomocą pilota

roleta

Rolety dzień noc zamiast firanek i zasłon

Firanki i zasłony okienne powoli odchodzą w niepamięć – obecnie na rynku dostępne jest wiele ciekawych osłon okiennych, które stanowią praktyczną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Doskonałym tego przykładem są popularne w ostatnich latach rolety typu dzień noc, które działają na zasadzie znanej z żaluzji i umożliwiają kontrolowanie stopnia dopływu światła lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Czytaj więcej: Rolety dzień noc zamiast firanek i zasłon

markiza

Markizy i pergole. Nowoczesne osłony przestrzeni tarasowej

Zadaszenie tarasu jest niezwykle praktycznym i komfortowym rozwiązaniem, zwłaszcza w upalne dni – nowoczesna osłona zapewni odrobinę cienia i osłoni przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Ponadto dzięki pergolom i markizom można podnieść estetykę fasady budynku i stworzyć zaciszną przestrzeń relaksu dla wszystkich domowników. Pozostaje jedynie pytanie: co wybrać – markizę czy pergolę?

Czytaj więcej: Markizy i pergole. Nowoczesne osłony przestrzeni tarasowej

Mapa dojazdu

Kontakt

„Ka-Ma” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
Mariusz Zołotar
os. Przyleśne 57
82-400 Czernin

NIP: PL5791076768

tel./fax. 55 277 52 17
tel. kom. 605 228 945

biuro@ka-ma24.pl

facebook